+ 38 (093) 521-37-87

+ 38 (067) 266-71-95

Кримінальне право та процес

З прийняттям у 2012 році нового Кримінального процесуального кодексу України та змін до Конституції України – роль адвоката у кримінальному процесі суттєво зросла. При цьому якісної правничої (правової) допомоги потребують усі учасники кримінального провадження, починаючи від особи, якій повідомили про підозру, обвинувачення і закінчуючи потерпілим, особою, якій злочином завдано шкоду та свідком.

Ніхто не застрахований від того, що стосовно нього не буде відкрито кримінальне провадження (кримінальну справу) або пред’явлено підозру чи обвинувачення. Більш того, якщо особа здійснює господарську діяльність – ризики збільшуються в рази. 

Що робити, якщо щодо Вас відкрито кримінальне провадження або до Вашого офісу, підприємства, установи чи організації прийшли правоохороні органи? 

У першу чергу, не варто панікувати. Також немає сенсу очікувати, що правоохоронні органи (працівники поліції, національного антикорупційного бюро, державного бюро розслідувань тощо) самостійно розберуться в ситуації та закриють кримінальне провадження. 

Необхідно зазначити, що слідчі органу досудового розслідування зазвичай зацікавлені в тому, щоб відзвітуватись про успішне розкриття кримінального правопорушення, а представники органів прокуратури про ухвалення судом обвинувального вироку. Тому в багатьох випадках вони не намагаються встановити справжнього правопорушника, а прагнуть довести провину тієї особи, яка виявилась на місці кримінального правопорушення і була затримана. 

Крім того, досить поширеною є практика слідчих і прокурорів щодо реєстрації кримінальних проваджень за фактом вчинення кримінального правопорушення, тобто без пред’явлення кому-небудь підозри (фактова справа). Як правило такі провадження відкриваються щодо юридичних осіб. Після чого, в такому кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, а саме обшуки, огляди тощо для психологічного та майнового (вилучаються речі, документи) впливу на посадових осіб юридичної особи. Такі дії правоохоронних органів ставлять під загрозу належну діяльність суб’єкта господарювання.

Для протистояння правоохоронним органам у правовому полі Вам знадобиться кваліфікований захист, який може забезпечити адвокат, що спеціалізується в кримінальному праві та процесі.

Хороший адвокат у кримінальних справах зацікавлений довести непричетність Клієнта до кримінального правопорушення (невинуватість Клієнта) або пом’якшити покарання в разі його винуватості чи мінімізувати завдану шкоду (збитки).

Як показує практичний досвід, фактично кожне кримінальне провадження має певні недоліки, при цьому зі сторони правоохоронних органів існує загроза у провокації кримінального правопорушення та фальсифікації доказів. А тому моє першочергове завдання, як адвоката, полягає в тому, аби виявити ці недоліки та помилки, зафіксувати їх та використати на користь свого Клієнта. Завдання адвоката полягає не тільки в перемозі, але і в мінімізації шкоди (збитків), захисті прав Клієнта і дотримання вимог закону.

 Я пропоную своїм Клієнтам повний спектр послуг кримінального адвоката:

 • надання консультацій та роз’яснень в галузі кримінального права та процесу;
 • надання адвокатських консультацій службовим особам, керівникам підприємств, установ та організацій;
 • аналіз ризиків притягнення до кримінальної відповідальності;
 • розробка правової стратегії захисту від кримінального переслідування (надання практичних рекомендацій);
 • представництво в правоохоронних органах;
 • складання заяв, скарг, клопотань, інших процесуальних  і правових документів та їх спрямування адресату;
 • збір характеризуючих матеріалів, відомостей про факти, які можуть бути використані як докази;
 • захист господарської діяльності (бізнесу) від кримінально-правових ризиків;
 • зниження ризиків конфіскації і спеціальної конфіскації, арешту майна, звільнення активів з-під арешту;
 • захист та/або представництво Клієнта незалежно від процесуального статусу (підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий тощо) на стадії дізнання, досудового розслідування та під час судового провадження в суді, з розробкою і реалізацією повного плану заходів;
 • невідкладний захист або представництво Клієнта в ході окремих процесуальних дій (обшук, тимчасовий доступ до речей і документів, допит, затримання, огляд місця події тощо);
 • забезпечення стягнення шкоди з осіб або установ, яка була нанесена в результаті вчинення кримінального правопорушення, а також інші послуги, що стосуються кримінального провадження;
 • комплексний супровід кримінального провадження «під ключ».

Замовити дзвінок!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад 093 000 00 00